Výroba krmítek II.

Vzhledem k velkému zájmu, který nebylo možné uspokojit najednou, se bude akce „Přiletí ptáček aneb výroba krmítek“ v úterý 9. února v 17 hodin opakovat.

Opět je nutné se na akci přihlásit prostřednictvím emailu info@nczk.cz anebo na telefonním čísle 778 531 417. Přihlašování je důležité především proto, aby každý návštěvník měl zajištěný materiál na výrobu a rovněž místo. Bohužel prostory nejsou nafukovací a tak je jen omezený počet míst. Neváhejte tedy a přihlaste se, prosím, co nejdříve.

V úterý 26. ledna si přišli vyrobit krmítko tatínkové se syny, maminky s dcerami, babičky s vnoučaty a také celé rodiny. Na fotografiích níže můžete vidět průběh celého workshopu.

Několik hodin před konáním workshopu samotného bylo potřeba přizpůsobit prostory a nachystat vše potřebné k výrobě krmítka. Kolem 17 hodiny začali přicházet jednotliví návštěvníci. Na začátku workshopu bylo krátké vysvětlení, kam krmítko umístit nebo co se ptáčkům nesmí dávat k jídlu. Následoval popis postupu výroby krmítka a pak už se všichni nadšeně pustili do výroby samotné. Výtvory se jim moc povedly, jak můžete vidět na fotografiích.

Přijďte si taky vyrobit své krmítko. Potěšíte nejen sebe a své děti, ale také ptáčky. Pohled krmícího ptáčka z vašeho krmítka Vás zahřeje u srdce.

2016-01-28