Prázdninové novinky v nabídce NCZK

Ani v letních měsících NCZK nezahálí. Kromě komentovaných prohlídek Květné a Podzámecké zahrady najdete v našem prázdninovém repertoáru i dvě zajímavé novinky. Těmi jsou programy pro rodiny s dětmi Hravá Květná zahrada a Salala, které budeme nabízet pravidelně každé prázdninové pondělí (Salala) a každý prázdninový pátek (Hravá Květná zahrada).

NCZK dětem
Zažijte nevšední prohlídku kroměřížských památek. Skrze hry, vyprávění a hlavně nezapomenutelné zážitky. Květnou zahradou a prostorem raně barokní saly terreny Arcibiskupského zámku vás provedou naši loutkoví neposedové, kteří si pro malé i velké přichystali spoustu originálních her a dramatických, výtvarných a hudebních aktivit.

Každé červencové a srpnové pondělí vás a vaše ratolesti přivítáme v sale terreně, každý pátek si budeme hrát v Květné zahradě. Oba programy trvají 60 minut a jsou vhodné pro děti od 3 let. Více se o programech dozvíte v záložce PRO VEŘEJNOST v horním menu našeho webu.

A pozor, nabídka platí také pro volnočasová sdružení dětí a mládeže a letní tábory. Pokud nás tedy hodláte navštívit s dětským kolektivem, neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

NCZK za poznáním
Nejen turisté, ale také Kroměřížané mohou zažít krásy obou zahrad na unikátních komentovaných prohlídkách. S našimi odborníky se vydáte na cestu, během které budete společně objevovat skrytá tajemství zámeckých zahrad. Poutavý komentář, který procházku doprovází, vám představí nejen historii a současnost zahrad, ale také všechna zajímavá zákoutí, stavby i mnohdy netušené funkce.

Procházka Květnou zahradou trvá 90 minut, v Podzámce s námi strávíte 120 minut. Harmonogram a ceny komentovaných prohlídek naleznete v záložce ZÁMEK A ZAHRADY  -  Podzámecká zahrada/Květná zahrada v horním menu našeho webu.

NCZK bez bariér
Máte pohybové omezení? Jste nevidomí nebo slabozrací? Žádný problém! NCZK vítá každého bez rozdílu. Obě kroměřížské zahrady se chlubí bezbariérovým přístupem, tým NCZK schopností potěšit všechny návštěvníky. Plánujete-li návštěvu Květné nebo Podzámecké zahrady a nechcete, aby vám unikly zásadní informace, ozvěte se nám, rádi vám „ušijeme“ nabídku na míru.

 

2015-06-29